-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Оголошено тендер
950 000.00
UAH
Номер:
1cba6fb11f564e5d8b364a2409d8a8e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-10-31-001555-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗЛОР Монастироцький психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188978
-
Адреса:
80326, Україна, Львівська область, Монастирок, вул. Івана Франка 30б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Примітки:
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.10.2022 14:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо (Вугілля кам’яне Марки ГЖСШ фракція 0-13)
Кількість
190 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума950 000.00 UAH