-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Тендер Prozorro UA-2022-10-25-001551-a
Завершена
149 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 745.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 745.00 UAH
Період уточнення:
25.10.2022 13:30 - 11.11.2022 00:00
Відповідь надана
Цукерка
Номер:
e5ad310edd2b47fd9c74dbb39a0464c4
Дата опублікування:
03.11.2022 14:19
Опис:
Шановний Замовнику, відповідно до ТД :
• Зовнішній вигляд – властивий конкретній назві цукерок. . Не повинні бути цукерки з начинкою із заспиртованих фруктів, лікеру, крему.
В той же час в переліку цукерок є КУРАГА_БРЕНДІ.
Чи можливо замінити вищеназвану цукерку
на Курагу в шоколаді?
Відповідь:
Так, у пропозиції зазначено, що можна відхилятись від асортименту пропозиції до 20%
Дата відповіді:
08.11.2022 15:26