-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Тендер Prozorro UA-2022-10-25-001551-a
Завершена
149 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 745.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 745.00 UAH
Номер:
7ce70277ae1f45c4ad6c69e22768759b
Внутрішній номер закупівлі:
15663398
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-10-25-001551-a
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
149 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2022 13:30 - 11.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2022 13:30 - 14.11.2022 09:00
Період кваліфікації:
14.11.2022 09:00 - 15.11.2022 09:25
Період завантаження договору:
21.11.2022 00:00 - 01.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴149 000.00 Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках