• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках

Оголошено тендер

149 000.00 UAH
Номер: db2e54093a8748c99965272db39843fd
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-23-000079-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
Замовник: Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
Очікувана вартість: 149 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ: 2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування: 23.10.2022 16:41

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Продукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Код ДК 021:2015: 15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
Кількість 452 кілограм
Період постачання до 09.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПродукти харчування - Цукерки вагові в ящиках
Сума149 000.00 UAH