-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт приміщень в будівлі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48
Тендер Prozorro UA-2022-10-20-003926-a
Закупівля оголошується на очікувану суму коштів
Завершена
1 419 293.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2022 11:41 - 04.11.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим