• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень в будівлі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48

Оголошено тендер

1 419 293.00 UAH
Номер: a434b52fbb3d4f5db43c3a14ecc748d7
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-10-20-000659-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 419 293.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень в будівлі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48
Примітки: Очікувана сума коштів
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.10.2022 10:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОчікувана сума коштів
Сума1 419 293.00 UAH