• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Поточний ремонт приміщень в будівлі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48

Закупівля оголошується на очікувану суму коштів

Завершена

1 419 293.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 500.00 UAH
Номер: 9e8d680ad9614d4e938df09ecc096660
Внутрішній номер закупівлі: 15627987
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-10-20-003926-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олександр Бондар +380513655532 vgdr_yu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 419 293.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.10.2022 11:41 - 04.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2022 11:41 - 07.11.2022 00:00
Період кваліфікації: 07.11.2022 00:00 - 08.11.2022 15:31
Період завантаження договору: 14.11.2022 00:00 - 24.11.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 419 293.00 Поточний ремонт приміщень в будівлі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 48