-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Генератори
Тендер Prozorro UA-2022-08-18-007896-a
Торги не відбулися
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
Період уточнення:
18.08.2022 15:17 - 24.08.2022 00:00
Відповідь надана
Електронний підпис
Номер:
427665e62440408783b874dc50be6f43
Дата опублікування:
21.08.2022 19:15
Опис:
Вітаємо!
Прохання внести зміни в тендерну документацію в Розділі 3 ч.1, а саме замінити фрази "..накласти кваліфікований електронний підпис (КЕП) на пропозицію" на "накласти кваліфікований/удосконалений електронний підпис (КЕП/УЕП) на пропозицію", оскільки за постановою КМУ №617 від 24.05.2022 Строк дії УЕП продовжили до кінця воєнного стану і ще на 6 місяців після нього.
Відповідь:
Доброго дня. Шановний Учаснику дякуємо за запитання та надаємо відповідь. Внесення змін до Тендерної документації не є аргументованим, адже встановлення вимоги з накладенням на пропозицію саме кваліфікованого електронного підпису (КЕП) являється правом Замовника.
Дата відповіді:
22.08.2022 08:25
Відповідь надана
стосовно проекту договору
Номер:
ef5952b144ec44ec97090e57b82d99ed
Дата опублікування:
19.08.2022 09:43
Опис:
Шановний замовник ,просимо внести зміни до проекту договору у відповідності до п.7 частини 5 статті 41 Закону України " Про публічні закупівлі" та передбачити можливість перерахунку ціни у випадку зміни курсу іноземної валюти". Внесення даних змін до договору дозволить прибрати ризики неотримання Вашим підприємством товару у випадку значних коливань курсу валюти. Дякую.
Відповідь:
Доброго дня. Шановний Учаснику дякуємо за запитання та надаємо відповідь. Внесення змін в проект договору є не обґрунтованим, адже внесення змін до істотних умов договору є правом Замовника, а не обов'язком.
Дата відповіді:
19.08.2022 10:33
Відповідь надана
стосовно технінчих характристик
Номер:
de6b659e043a49838ea69230ebcc94d9
Дата опублікування:
19.08.2022 09:30
Опис:
Шанвоний замовник, прошу прокоментувати наступне:
"10 Тип запуску ручний / електростартер / автоматичний" - тобто Вами вимагається одночасно три види запуску чи один на вибір? Дякую за відповідь.
Відповідь:
Доброго дня. Шановний Учаснику дякуємо за запитання та надаємо відповідь. Відповідно до встановлених вимог в технічній специфікації вимагається саме три види запуску бензинового генератора. Ручний для запуску у випадку відсутності заряда в акумуляторі, електростартер коли все в нормі з акумулятором та автоматичний для запуску генератора в автоматичному режимі при виключені світла.
Дата відповіді:
19.08.2022 10:25
Відповідь надана
стосовно документів
Номер:
daa30564fa284a64b0d8a2cbb29e47ec
Дата опублікування:
19.08.2022 09:15
Опис:
Доброго дня, шановний Замовник.
Згідно документації Вами вимагається надання наступного документу: "Сканована копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, яка видана не раніше дати Оголошення закупівлі" Звертаємо Вашу увагу, що 27 березня 2022 року набрали чинності зміни до постанови КМУ від 06.03.2022 № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (далі – Постанова), передбачені постановою КМУ від 24.03.2022 № 364" згідно якої доступ до реєстру суттєво обмежено. Просимо внести зміни та зазначити даний пункт наступним чином Сканована копія Витягу з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, яка видана не раніше дати Оголошення закупівлі" Дякую.
Відповідь:
Доброго дня. Шановний Учаснику дякуємо за запитання та надаємо відповідь.
Відповідно до підпункту 11 пункту 1 постанови №209 від 6 березня 2022 року «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» відомості з Єдиного державного реєстру/Державного реєстру прав за зверненнями фізичних та юридичних осіб надаються державними реєстраторами, нотаріусами, а також адміністраторами центрів надання адміністративних послуг, робоче місце (контора) яких розташовано в межах адміністративно-територіальної одиниці, що не включена до затвердженого відповідно до пункту 1-2 цієї постанови переліку адміністративно-територіальних одиниць, а отже вказаний Витяг можна отримати, тому внесення змін в Тендерну документацію не є обґрунтованим.
Дата відповіді:
19.08.2022 10:16