• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Генератори

Торги не відбулися

410 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
Номер: 0d8077ee66b9404f8ae4a03301df82d2
Внутрішній номер закупівлі: 15139803
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-08-18-007896-a   
Замовник: Гніванська міська рада
Контактна особа: Артем Пастух +380979364667 miskrada64@ukr.net https://gnivan-miskrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 410 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 100.00 UAH
Період уточнення: 18.08.2022 15:17 - 24.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2022 15:17 - 03.09.2022 00:00
Аукціон: з 05.09.2022 15:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензиновий генератор
Код ДК 021:2015: 31121000-0 Генераторні установки
Кількість 7 штуки
Період постачання до 30.09.2022
Місце постачання 23310, Україна, Вінницька область, місто Гнівань, Соборна, 64 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КАТОЛІК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 398 146.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 146.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 7
Скарги 0