-
Відкриті торги
-
КЕП
Генератори
Оголошено тендер
410 000.00
UAH
Номер:
6687cda0d1fe46838f40010353d845b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-08-18-004280-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Гніванська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326075
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Вінницький район, місто Гнівань, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Гніванська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326075
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Вінницький район, місто Гнівань, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератори
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.08.2022 15:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензиновий генератор
Кількість
7 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума410 000.00 UAH