-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина паливна (ДК 021:2015 ЄЗС 03410000-7 "Деревина")
Тендер Prozorro UA-2022-07-14-003200-a
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, - українська. Номенклатурна позиція: ДК 021:2015 ЄЗС 03413000-8 "Паливна деревина". Питома вага критерію: "ціна" - 100 %
Торги не відбулися
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2022 12:16 - 22.07.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим