• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Деревина паливна (ДК 021:2015 ЄЗС 03410000-7 "Деревина")

Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, - українська. Номенклатурна позиція: ДК 021:2015 ЄЗС 03413000-8 "Паливна деревина". Питома вага критерію: "ціна" - 100 %

Торги не відбулися

700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер: ab4287b85dfa4dc0a51d94e195c21880
Внутрішній номер закупівлі: 14903601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-07-14-003200-a   
Замовник: Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
Контактна особа: Катерина Кирдан +380465921464 katyshagorienko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 500.00 UAH
Період уточнення: 14.07.2022 12:16 - 22.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2022 12:18 - 01.08.2022 00:00
Аукціон: з 01.08.2022 11:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина паливна (ДК 021:2015 "ЄЗС" 03413000-8 "Паливна деревина")
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 700 метри кубічні
Період постачання до 31.10.2022
Місце постачання Відповідно до документації