• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина (деревина паливна)

Оголошено тендер

700 000.00 UAH
Номер: 788b07cf5286487fad72b664e4239b94
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-14-001674-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
Замовник: Відділ культури та туризму Семенівської міської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області
Очікувана вартість: 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (деревина паливна)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 14.07.2022 11:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума700 000.00 UAH