-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покупка дров колотих твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-06-27-002338-a
Торги не відбулися
146 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 731.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 731.00 UAH
Період уточнення:
27.06.2022 11:56 - 03.07.2022 00:00
Відповідь надана
яка кількість дров по адресам
Номер:
86c4d8f05814409b92fa6b82ae721131
Дата опублікування:
30.06.2022 19:55
Опис:
вечір добрій.
будьласка надайте інформацію яку кількість дров потрібно по кожній адрессі?
дякуємо.
Відповідь:
Інформація про адреси та кількість дров, які потрібно розвести знаходиться у Додатку 2 Проєкту договору
Дата відповіді:
01.07.2022 09:10