-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покупка дров колотих твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-06-27-002338-a
Торги не відбулися
146 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 731.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 731.00 UAH
Номер:
234c218be0834cd098540db329371be3
Внутрішній номер закупівлі:
14805391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-27-002338-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 0993562411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
146 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
731.00 UAH
Період уточнення:
27.06.2022 11:56 - 03.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2022 11:56 - 13.07.2022 11:46
Аукціон:
з 14.07.2022 14:22
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покупка дров колотих твердих порід
Кількість
75 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2022