-
Відкриті торги
-
КЕП
Покупка дров колотих твердих порід
Оголошено тендер
146 200.00
UAH
Номер:
a8630968ef4b4e4686cda596adb1eec1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-06-27-001519-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
146 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Покупка дров колотих твердих порід
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
27.06.2022 11:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума146 200.00 UAH