-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб з пшеничного борошна, хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2022-02-24-001389-a
Код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Торги не відбулися
832 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 162.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 162.50 UAH
Період уточнення:
24.02.2022 11:28 - 02.03.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим