-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб з пшеничного борошна, хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2022-02-24-001389-a
Код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Торги не відбулися
832 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 162.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 162.50 UAH
Номер:
80cc396ba2834cbaab439eba2ceeef9b
Внутрішній номер закупівлі:
14290936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-24-001389-a
Замовник:
Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770239
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул.Городище,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любомира Прокопів +380676752140 san.batkivshchyna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
832 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 162.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
24.02.2022 11:28 - 02.03.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
24.02.2022 11:28 - 12.03.2022 16:00
Аукціон:
з 14.03.2022 15:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПерерахунок коштів за Товар здійснюється Покупцем Постачальникові через Управління Державної казначейської служби України у м. Трускавці Львівської області.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб з пшеничного борошна в/г
Кількість
18550 кілограм
Період постачання
23.03.2022 - 31.12.2022
Хліб житньо-пшеничний
Кількість
9600 кілограм
Період постачання
23.03.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДЕЛЬТА-98"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30287372
-
Контактна особа:
Олег Федик +380977009263 fedealeg@gmail.com
-
Адреса:
77300, Україна, Івано-Франківська область, місто Калуш, ВУЛИЦЯ ВИСОЧАНКА, будинок 8 А
Початкова пропозиція
748 675.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
748 675.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0