-
Відкриті торги
-
КЕП
Хліб з пшеничного борошна, хліб житньо-пшеничний
Оголошено тендер
832 500.00
UAH
Номер:
d92886b83ccc45b2935d04a55a66b96a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-24-001170-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770239
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул.Городище,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770239
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул.Городище,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
832 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб з пшеничного борошна, хліб житньо-пшеничний
Примітки:
Код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
24.02.2022 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошторис на 2022 рік
Сума832 500.00 UAH