-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Горошок зелений свіжоморожений, капуста цвітна морожена, вишня без кісточки морожена, смородина морожена, малина морожена)
Тендер Prozorro UA-2022-02-22-002900-a
Торги не відбулися
1 817 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 085.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 085.00 UAH
Період уточнення:
22.02.2022 16:17 - 28.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим