• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Горошок зелений свіжоморожений, капуста цвітна морожена, вишня без кісточки морожена, смородина морожена, малина морожена)

Торги не відбулися

1 817 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 085.00 UAH
Номер: ab0f136a458541fa9f2f92d2f9664d4c
Внутрішній номер закупівлі: 14260367
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-22-002900-a   
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Контактна особа: Юлія Бойчук +380687974298 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 817 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 9 085.00 UAH
Період уточнення: 22.02.2022 16:17 - 28.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 22.02.2022 16:17 - 10.03.2022 08:00
Аукціон: з 11.03.2022 13:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Горошок зелений свіжоморожений
Код ДК 021:2015: 15331100-8 Свіжі або морожені овочі
Кількість 15000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті
Капуста цвітна морожена
Код ДК 021:2015: 15331100-8 Свіжі або морожені овочі
Кількість 3000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті
Вишня без кісточки морожена
Код ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фрукти
Кількість 6000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті
Смородина морожена
Код ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фрукти
Кількість 2000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті
Малина морожена
Код ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фрукти
Кількість 2000 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32300, Україна, Хмельницька область, Кам'янець-Подільський, установи управління освіти і науки На карті