• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Оголошено тендер

1 817 000.00 UAH
Номер: 347e8f8ae73e43cba7ec9018e8e6239c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-22-002696-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Очікувана вартість: 1 817 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 22.02.2022 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Горошок зелений свіжоморожений
Код ДК 021:2015: 15331100-8 Свіжі або морожені овочі
Кількість 15000 кілограм
Період постачання (не задано)
Капуста цвітна морожена
Код ДК 021:2015: 15331100-8 Свіжі або морожені овочі
Кількість 3000 кілограм
Період постачання (не задано)
Вишня без кісточки морожена
Код ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фрукти
Кількість 6000 кілограм
Період постачання (не задано)
Смородина морожена
Код ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фрукти
Кількість 2000 кілограм
Період постачання (не задано)
Малина морожена
Код ДК 021:2015: 15332100-5 Оброблені фрукти
Кількість 2000 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 817 000.00 UAH