-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Шини для автомобілів
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-010685-b
Шини для автомобілів (детально у додатку №3 Технічна специфікація)
Торги не відбулися
294 582.62
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2022 14:52 - 23.03.2022 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим