-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шини для автомобілів
Оголошено тендер
353 499.14
UAH
Номер:
d0ccab152e3249b2bbc4763307db624f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-30-000425-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
353 499.14 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Шини для автомобілів
Примітки:
Місцезнаходження: Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. Енергетиків 20. Категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
30.12.2021 09:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума353 499.14 UAH