-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Шини для автомобілів
Тендер Prozorro UA-2022-02-09-010685-b
Шини для автомобілів (детально у додатку №3 Технічна специфікація)
Торги не відбулися
294 582.62
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.7% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.7% або 2 000.00 UAH
Номер:
5f875dc66e4040ab88ace04bbc87ef5e
Внутрішній номер закупівлі:
14042252
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-09-010685-b
Замовник:
ВП ХАЕС ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, Нетішин, 30100, Хмельницька обл., м. Нетішин, вул. енергетиків, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пугачевська Олександра Андріївна 380384263830 puhachevska.oleksandra@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
294 582.62 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
09.02.2022 14:52 - 23.03.2022 23:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2022 14:52 - 03.04.2022 16:00
Період прекваліфікації:
з 03.04.2022 16:03
Аукціон:
з 10.05.2022 11:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплату за поставлений Товар Покупець здійснює шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 60 календарних днів з дати оформлення ярлика на придатний Товар згідно СОУ НАЕК 038:2021 «Управління закупівлями продукції. Організація вхідного контролю продукції для ВП Компанії». Customer shall pay for the delivered goods via money transfer to Supplier’s transaction account within 60 days from the date of the approved goods labelling as per SOU NAEK 038:2021 “Goods Procurement Management. Entry Inspection of Goods for the Company Separate Subdivisions”.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина 195/65R15
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 205/70R15C
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 9,00-20
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 10,00R20(280R508)
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 21,3 R24
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 275/70 R22,5
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 295/80 R22,5
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Шина 295/80 R22,5
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації