-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з перевезення та забезпечення знешкодження медичних відходів категорії «В» та небезпечних відходів категорії «С» ДК 021:2015:90520000-8 –Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними,медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2022-02-08-014540-b
Торги не відбулися
465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2022 16:21 - 14.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим