-
Відкриті торги
-
КЕП
послуги з перевезення та забезпечення знешкодження медичних відходів категорії «В» та небезпечних відходів категорії «С» ДК 021:2015:90520000-8 –Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними,медичними та небезпечними відходами
Оголошено тендер
465 000.00
UAH
Номер:
ad7e7116446c44be86384b0bec0fc0d5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-08-002864-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
465 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з перевезення та забезпечення знешкодження медичних відходів категорії «В» та небезпечних відходів категорії «С»
ДК 021:2015:90520000-8 –Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними,медичними та небезпечними відходами
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.02.2022 16:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
послуги з перевезення та забезпечення знешкодження медичних відходів категорії «В» та небезпечних відходів категорії «С»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума465 000.00 UAH