-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з перевезення та забезпечення знешкодження медичних відходів категорії «В» та небезпечних відходів категорії «С» ДК 021:2015:90520000-8 –Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними,медичними та небезпечними відходами
Тендер Prozorro UA-2022-02-08-014540-b
Торги не відбулися
465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 650.00 UAH
Номер:
0d3fbcb77b884b46b3d8f0c15681edad
Внутрішній номер закупівлі:
14021906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-08-014540-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993730
-
Адреса:
03037, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЛОБАНОВСЬКОГО ВАЛЕРІЯ, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
465 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 650.00 UAH
Період уточнення:
08.02.2022 16:21 - 14.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2022 16:21 - 24.02.2022 18:00
Аукціон:
з 25.02.2022 15:45
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з перевезення та забезпечення знешкодження медичних відходів категорії «В» та небезпечних відходів категорії «С»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ УКРМІТБЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41010832
-
Контактна особа:
Глущенко Анна Вікторівна +380635223234 tovukrmitbest17@ukr.net
-
Адреса:
08201, Україна, Київська область, Ірпінь, Соборна 91А
Початкова пропозиція
464 604.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
464 604.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0