-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Компакт-диски (CD), Універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №»
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-003350-c
Торги відмінено
1 605 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 050.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2022 18:34 - 10.02.2022 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
95e39dc1f4e3439fa6af6ef3d8f34ba2
Дата опублікування:
06.02.2022 11:39
Опис:
Шановний Замовнику, задля більшої конкуренції на торгах та економії бюджету цієї закупівлі чи можливо запропонувати п 3.1 Договору змінити на подовження моменту поставки до 5 робочих днів?
Відповідь:
Шановний Учаснику! п. 3.1 Договору неможливо змінити на «подовження моменту поставки до 5 робочих днів», оскільки Замовником в цьому пункті передбачена загальна ціна Договору, яка є однією з істотних умов договору, без зазначення якої Договір згідно чинного законодавства буде недійсним.
Якщо в зверненні йдеться про внесення змін до п. 5.1 Договору, то норма щодо постачання товару впродовж 3-х робочих днів встановлена Замовником якраз з метою створення більшої конкуренції на торгах та економії бюджету цієї закупівлі, оскільки першочергова мета цієї закупівлі – це забезпечення безперебійної роботи місцевих загальних судів Донецької області, згідно фактичної потреби яких поставка повинна бути здійснена на наступний день після отримання заявки.
З огляду на те, що Договором про закупівлю передбачено декілька поставок CD та DVD дисків місцевим загальним судам Донецької області протягом 2022 року, без наявності яких в судах неможливе здійснення правосуддя, просимо дотримуватись вимог п. 5.1 Договору (Додаток 4 тендерної документації), встановлених Замовником.
Дата відповіді:
09.02.2022 17:58