-
Відкриті торги
-
КЕП
Компакт-диски (CD), Універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №»
Оголошено тендер
1 605 000.00
UAH
Номер:
12430900629a4cd3b31699e43855e1d2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-04-012369-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 605 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Компакт-диски (CD), Універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
04.02.2022 18:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Компакт-диск (CD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №»
Кількість
82000 одиниця
Період постачання
до 31.12.2022
Універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №»
Кількість
100000 одиниця
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 605 000.00 UAH