-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Компакт-диски (CD), Універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №»
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-003350-c
Торги відмінено
1 605 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 050.00 UAH
Номер:
a28b2cdffb5448b1b812b97b39f70d9b
Внутрішній номер закупівлі:
13974825
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-04-003350-c
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій областi
×
-
Код ЄДРПОУ:
26288796
-
Адреса:
84122, Україна, Донецька область, Слов'янськ, вул. Добровольского 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мотулевська Марина Миколаївна +380626225685 motulevska@dn.court.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 605 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 050.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2022 18:34 - 10.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2022 18:34 - 20.02.2022 00:00
Аукціон:
21.02.2022 14:03 - 21.02.2022 14:38
Період кваліфікації:
з 21.02.2022 14:38
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється після поставки товару на підставі накладних, за наявності фінансування з державного бюджету України
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Компакт-диск (CD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №»
Кількість
82000 од
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Універсальні цифрові диски (DVD) з нанесеним логотипом «ТУ ДСА України в Донецькій області, для запису судового процесу, Справа №»
Кількість
100000 од
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
df9d91c676f748cdb46c148ae20cc9a2
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до Висновку про результати моніторингу закупівлі Управління Східного офісу Держаудитслужби в Донецькій області від 15.08.2022 року
Період оскарження:
18.08.2022 12:58 - 29.08.2022 00:00
Дата опублікування:
18.08.2022 12:58
Дата виконання:
29.08.2022 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
×
-
Код ЄДРПОУ:
24095427
-
Контактна особа:
Єрмолович Олеся Сергіївна 380503889817 Tender@vm.ua http://vm.ua/
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Івана Мазепи, будинок 4/6
Початкова пропозиція
1 190 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 173 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ТИЩУК ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3133405750
-
Контактна особа:
Тищук Дмитро 380634099318 DT@EVENT-HORIZON.NET.UA
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02095, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕТРА ГРИГОРЕНКА, будинок 28-Б, квартира 38
Початкова пропозиція
1 567 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 190 279.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
66
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СПЕКТОРЕНКО СВІТЛАНА СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3436801762
-
Контактна особа:
Світлана Спекторенко 380681806906 sveta_ofisclub@ukr.net
-
Адреса:
84500, Україна, Донецька область, Бахмут (Артемівськ), 84560, Донецька обл., Бахмутський р-н, село Володимирівка(пн), вул.Центральна, будинок 35
Початкова пропозиція
1 488 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 299 480.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ТЕЛЕКОМНАВІГАТОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34866158
-
Контактна особа:
Євгеній Боданюк +380444982223 sales1@telenavigator.com.ua
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 92
Початкова пропозиція
1 582 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 582 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0