• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Мультилотова
  • КЕП

Частини трансформаторів

Інвестиційна програми 2022, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.9. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора, п. 1.10. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни вводів 110кВ силового трансформатора .

Торги не відбулися

9 826 671.60 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 19 585.00 UAH
Період уточнення: 04.02.2022 10:57 - 25.02.2022 00:00
Відповідь надана

Щодо ізоляції вводів

Номер: c88b754dc2244b95bbc69749e3182916
Дата опублікування: 07.02.2022 10:33
Опис: В додатку № 2 до тендерної документації на закупівлю частин трансформаторів вказано, що "Ввід повинен мати зовнішню порцелянову ізоляцію. Колір порцеляни – коричневий". Просимо розглянути можливість та за для розширення кола потенційних постачальників та покращення технічних характеристик обладнання, що закуповується, змінити дану вимогу на «"Ввід повинен мати зовнішню порцелянову та/або силіконову ізоляцію». Вводи з полімерним ізолятором мають додаткові переваги в порівнянні з порцеляною, оскiльки вони більш безпечні в експлуатації, не потребують обслуговування, в тому числi і очищення ізолятора. Відповідно до публікації CIGRE (Аспекти застосування полімерних ізоляторів в високовольтних апаратах (≥72кВ), CIGRE, A3.21, квiтень 2011, бр.455), проведені лабораторні тести та моніторинг обладнання в експлуатації підтверджують, що в умовах сильного забруднення полімерні ізолятори зберігають гидрофобність краще, ніж порцелянові аналоги, при цьому не зафіксовано випадків поверхневих пробоїв полімерних ізоляторів через забруднення поверхні.
Відповідь: Шановний Учаснику! Тендерну документацію (надалі - ТД) було розроблено відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон), зокрема з дотриманням вимог ст. 5 Закону, в якій описані принципи здійснення публічних закупівель, основним з яких є недискримінація учасників. Так, згідно з Додатком №2 до ТД "Технічна частина" зазначено, що ввід повинен мати зовнішню порцелянову ізоляцію, що є важливим для Замовника. Поряд з цим для запобігання встановлення дискримінаційних вимог ТД, Учасник має право надати еквівалент Товару. При цьому Учасник повинен обов’язково надати заповнену Таблицю відповідності запропонованого Товару, який за своїми технічними та якісними характеристиками має відповідати вимогам Замовника, тобто бути не гіршим. Водночас зауважуємо, що характеристики предмету закупівлі, які зазначені в Додатку №2 до ТД є мінімальними для забезпечення оптимальності предмету закупівлі.
Дата відповіді: 10.02.2022 09:12