-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Частини трансформаторів
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-004031-b
Інвестиційна програми 2022, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.9. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора, п. 1.10. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни вводів 110кВ силового трансформатора .
Торги не відбулися
9 826 671.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 19 585.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 19 585.00 UAH
Номер:
345601aa0f6c4a3a94733f6c73585dea
Внутрішній номер закупівлі:
13959769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-04-004031-b
Замовник:
ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05424874
-
Додаткова контактна особа:
Tenderniy viddil PrAT Rivneoblenergo +380362694239 tender@roe.vsei.ua
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА, будинок 71
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго +380362694239 tender@roe.vsei.ua https://www.roe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31160000-5 Частини електродвигунів, генераторів і трансформаторівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 826 671.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2022 10:57 - 25.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2022 10:57 - 07.03.2022 00:00
Період прекваліфікації:
з 07.03.2022 00:04
Тендерна документація
- Лот №1 ₴5 910 516.00 Приводи РПН силового трансформатора
- Лот №2 ₴3 916 155.60 Вводи з RIP ізоляцією STARIP-126/800