-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Мультилотова
-
КЕП
Частини трансформаторів
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-004031-b
Інвестиційна програми 2022, Розділ І. Будівництво, модернізація та реконструкція електричних мереж та обладнання, п. 1.9. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни приводу РПН силового трансформатора, п. 1.10. Технічне переоснащення ПС 110/35/10кВ шляхом заміни вводів 110кВ силового трансформатора .
Торги не відбулися
9 826 671.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 19 585.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 19 585.00 UAH
Нічого не знайдено.