-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія).
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-005903-b
Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету. Мова тендерних пропозицій – українська.
Торги не відбулися
769 098.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 845.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 845.49 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 12:54 - 07.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим