• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія).

Оголошено тендер

769 098.98 UAH
Номер: 21ed375f487847bcae379eac42485ca1
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-02-01-006484-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
Замовник: ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
Очікувана вартість: 769 098.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія).
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 01.02.2022 12:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума769 098.98 UAH