-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія).
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-005903-b
Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету. Мова тендерних пропозицій – українська.
Торги не відбулися
769 098.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 845.49 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 845.49 UAH
Номер:
4c21dbc9c18a471686302be8869b1c8d
Внутрішній номер закупівлі:
13887898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-005903-b
Замовник:
ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ "ПЕРЕМОГА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219984
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, проспект Першотравневий, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерія Петько +380999356727 valeriapetko@gmail.com http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
769 098.98 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 845.49 UAH
Період уточнення:
01.02.2022 12:54 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.02.2022 12:54 - 17.02.2022 09:00
Аукціон:
з 18.02.2022 11:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата рахунка, акта приймання-передачі електричної енергії Постачальника за цим Договором має бути здійснена Споживачем у строк не більше ніж 10 (десять) банківських днів з моменту отримання рахунка та акту приймання-передачі електричної енергії Споживачем, що надаються Постачальником після завершення розрахункового періоду, але не пізніше 20 числа наступного місяця за місяцем поставки товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія).
Кількість
148917.7 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, проспект Першотравневий, 20, КУ «Полтавський міський парк культури та відпочинку «Перемога»
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Лелюк Станіслав 380999829120 kans@energo.pl.ua
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. ПАНЯНКА, буд. 65Б
Початкова пропозиція
536 103.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
536 103.72 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
93
Скарги
0