-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Лот №1 31211300-1 Плавкі запобіжники (Плавкі запобіжники та клеми); Лот №2 31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки для лічильників електроенергії)).
Тендер Prozorro UA-2022-01-29-000178-b
Завершена
2 504 756.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 289.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 289.50 UAH
Період уточнення:
29.01.2022 11:38 - 04.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим