-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Лот №1 31211300-1 Плавкі запобіжники (Плавкі запобіжники та клеми); Лот №2 31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки для лічильників електроенергії)).
Тендер Prozorro UA-2022-01-29-000178-b
Завершена
2 504 756.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 3 289.50 UAH
мін. крок: 0.1% або 3 289.50 UAH
Номер:
c74a5e50e91443aaa38d3b837965c01d
Внутрішній номер закупівлі:
13852235
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-29-000178-b
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Дроняк +380372584915 tender3@obl.cv.energy.gov.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 504 756.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2022 11:38 - 04.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2022 11:38 - 14.02.2022 00:00
Аукціон:
14.02.2022 14:05 - 14.02.2022 14:28
Період кваліфікації:
14.02.2022 14:28 - 21.02.2022 12:11
Період завантаження договору:
21.02.2022 12:11 - 13.03.2022 12:11
Тендерна документація
- Лот №1 ₴645 000.00 Лот №1 31211300-1 Плавкі запобіжники (Плавкі запобіжники та клеми)
- Лот №2 ₴1 859 756.70 Лот №2 31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки для лічильників електроенергії)