• Відкриті торги
  • КЕП

31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Лот №1 31211300-1 Плавкі запобіжники (Плавкі запобіжники та клеми); Лот №2 31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки для лічильників електроенергії)).

Оголошено тендер

2 504 756.70 UAH
Номер: 974bfeb32c1242d3a2a40b71af2076c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-29-000102-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: АТ "Чернівціобленерго"
Замовник: АТ "Чернівціобленерго"
Очікувана вартість: 2 504 756.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Лот №1 31211300-1 Плавкі запобіжники (Плавкі запобіжники та клеми); Лот №2 31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки для лічильників електроенергії)).
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування: 29.01.2022 10:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 504 756.70 UAH