-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-001499-a
Торги не відбулися
9 551 698.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2022 12:01 - 17.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим