• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва

Оголошено тендер

9 551 698.00 UAH
Номер: 3b2134236cec4d128e94c74213c4ab50
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-27-004732-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: Управління з питань НС та ЦЗН ММР
Замовник: Управління з питань НС та ЦЗН ММР
Очікувана вартість: 9 551 698.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.01.2022 10:55

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва
Код ДК 021:2015: 75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума9 551 698.00 UAH