-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-001499-a
Торги не відбулися
9 551 698.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 50 000.00 UAH
Номер:
447375aafbbf4c2383fcf66aeee394d6
Внутрішній номер закупівлі:
13809853
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-27-001499-a
Замовник:
Управління з питань НС та ЦЗН ММР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25696764
-
Додаткова контактна особа:
Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жмур Сергій Олексійович +380512373634 vzn-ns@mksat.net
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 551 698.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
27.01.2022 12:01 - 17.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2022 12:01 - 27.02.2022 12:06
Період прекваліфікації:
з 27.02.2022 12:09
Аукціон:
з 04.04.2022 14:39
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки провадяться у безготівковій формі, у національній валюті щомісяця на розрахунковий рахунок «Виконавця»
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з постійного та обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування окремих території міста Миколаєва
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНИЙ ВОЄНІЗОВАНИЙ ГІРНИЧОРЯТУВАЛЬНИЙ (АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ) ЗАГІН ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33873405
-
Контактна особа:
Харлан Павло Володимирович 380975509550 DVGRZ.TENDER@GMAIL.COM
-
Адреса:
50002, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Дніпропетровська область , місто Кривий Ріг, Кобилянського, 223а
Початкова пропозиція
9 551 499.00 UAH без ПДВ /
9 551 499.00 UAH без ПДВ
9 551 499.00 UAH без ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
34
Скарги
0