-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір, ряжанка, йогурт та сметана)
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-002517-b
Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників зазначено у прикріпленому файлі "Тендерна документація".
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 653 дні назад
256 064.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 280.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 280.32 UAH
Період уточнення:
27.01.2022 10:16 - 07.02.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим