-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молочні продукти різні (кефір, ряжанка, йогурт та сметана)
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-002517-b
Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників зазначено у прикріпленому файлі "Тендерна документація".
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 1 652 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 1 652 дні назад
256 064.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 280.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 280.32 UAH
Номер:
18267e42b4ed4d0caba0bfd1aee5d1e5
Внутрішній номер закупівлі:
13804060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-27-002517-b
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43978259
-
Адреса:
64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, вул.Центральна, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гуцуляк Марина Володимирівна 380575741218 uoms_barv@meta.ua http://www.barvinkove-rvo.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
256 064.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 280.32 UAH
Період уточнення:
27.01.2022 10:16 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
27.01.2022 10:16 - 17.02.2022 00:00
Аукціон:
17.02.2022 11:25 - 17.02.2022 11:48
Період кваліфікації:
17.02.2022 11:48 - 23.02.2022 14:29
Період завантаження договору:
23.02.2022 14:29 - 15.03.2022 14:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює розрахунок за отриманий Товар протягом 10 (десяти) банківських днів після підписання сторонами накладної на Товар.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молочні продукти різні (кефір, ряжанка, йогурт та сметана)
Кількість
6050 кг
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, згідно Додатку 2 до Договору
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бережна Т.В
Оскарження: 23.02.2022 14:29 - 06.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2702300523
-
Контактна особа:
Бережна Тетяна Вікторівна +380958005745 berezhna261273@gmail.com
-
Адреса:
64306, Україна, Харківська область, Ізюм, вул. Сухий Ізюмець, 20-в
Оскарження: 23.02.2022 14:29 - 06.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
214 450.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
214 450.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.02.2022 14:29
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
ФОП "КЛІМОВ ВІТАЛІЙ ДМИТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2038711371
-
Контактна особа:
Віталій Клімов +380509395500 klimov.vd@gmail.com
-
Адреса:
64300, Україна, Харківська область, місто Ізюм, провулок Садовий, буд. 8
Початкова пропозиція
238 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
238 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
5eee1a3b2ddb46b2b3cb601ab57d730e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-27-002517-b-b1
Постачальник:
ФОП Бережна Т.В
×
-
Код ЄДРПОУ:
2702300523
-
Контактна особа:
Бережна Тетяна Вікторівна +380958005745 berezhna261273@gmail.com
-
Адреса:
64306, Україна, Харківська область, Ізюм, вул. Сухий Ізюмець, 20-в
Сума договору:
214 450.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
214 450.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації