• Відкриті торги
  • КЕП

Молочні продукти різні (кефір, ряжанка, йогурт та сметана)

Оголошено тендер

256 064.00 UAH
Номер: 19cc0f30840f48d68ccda40a2b504ab5
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-27-000725-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
Очікувана вартість: 256 064.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Молочні продукти різні (кефір, ряжанка, йогурт та сметана)
Примітки: Річний план закупівель на 2022 рік
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 27.01.2022 10:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума256 064.00 UAH