-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-03-000102-c
Завершена
1 049 310.16
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 246.55 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 246.55 UAH
Період уточнення:
03.01.2022 14:21 - 09.01.2022 00:00
Відповідь надана
Забезпечення надання якісних послуг
Номер:
610712da4f6e43ba82aaf3d6d35913ef
Дата опублікування:
08.01.2022 21:30
Опис:
Доброго дня, рекомендуємо для покращення надання послуг із сторони Учасників ринку електроенергії добавити до тендерної документації сертифікат ДСТУ ISO 50001:2020 "системи енергетичного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування". та сертифікат ДСТУ ISO 14001:2015 "Система екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування. Дякуємо.
Відповідь:
Добрий день
Дякую за рекомендацію. Можете мені зателефонувати.
Дата відповіді:
09.01.2022 19:03
Відповідь надана
Номер:
3fecaaf346334363912d9458b617a98a
Дата опублікування:
04.01.2022 10:37
Опис:
Доброго дня, шановний замовнику! Чи входить до очікуваної вартості закупівлі оплата послуг з розподілу електричної енергії?
Відповідь:
Добрий день
в закупівлю НЕ входить послуги з розподілу електричної енергії.
Дата відповіді:
04.01.2022 16:00