-
Відкриті торги
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
1 049 310.16
UAH
Номер:
1e3946f3f27940f882e2ecd5a4511a2e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-03-000114-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська районна лікарня"Свалявької районної ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992653
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, Визволення 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська районна лікарня"Свалявької районної ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992653
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, Визволення 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 049 310.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
03.01.2022 14:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 049 310.16 UAH