• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП
  • 1

Електрична енергія

Завершена

1 049 310.16 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 246.55 UAH
Номер: 89cef6c6069849a18696ee6ff6af5d89
Внутрішній номер закупівлі: 13536432
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-03-000102-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області
Контактна особа: Цанько Віктор Вікторович 380973705973 crlsvl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 049 310.16 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 246.55 UAH
Період уточнення: 03.01.2022 14:21 - 09.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 03.01.2022 14:21 - 19.01.2022 00:00
Аукціон: 19.01.2022 14:03 - 19.01.2022 14:26
Період кваліфікації: 19.01.2022 14:26 - 20.01.2022 17:30
Період завантаження договору: 20.01.2022 17:30 - 09.02.2022 17:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 320805 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, Визволення 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГО ХОЛД"

Оскарження: 20.01.2022 17:30 - 31.01.2022 00:00
Початкова пропозиція 984 871.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
984 871.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2022 17:30
Відповіді на вимоги 10
Документи 187
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Початкова пропозиція 1 049 032.35 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 049 032.35 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 110
Скарги 0

Контракти

Номер: 37e2312cfef3427cba310a2d676a1b5a
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-03-000102-c-b1
Постачальник: ТОВ "ЕНЕРГО ХОЛД"
Номер договору: 07-Е
Сума договору: 984 871.35 UAH з ПДВ
Сума договору: 820 726.13 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 07.02.2022 17:00
Статус:
Підписаний
pdf
07-е договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №1 від 07.02.22.pdf
pdf
Інформаційна довідка.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №2 від 27.07.2022.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 3 до оговору №07Е.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода №4 до договору 07-Е.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода №5 від 02.12.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №6 (1).pdf
p7s
sign.p7s