• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги спостереження та обслуговування пожежної сигналізації (на очікувану вартість)

Торги не відбулися

90 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Період уточнення: 31.12.2021 11:42 - 07.01.2022 00:00
Відповідь надана

уточнення

Номер: 03897db3ad91476d8931dab6118e73eb
Дата опублікування: 05.01.2022 17:50
Опис: Доброго дня, в тендерній документації наявна вимога "копію діючого сертифікату відповідності надання послуг з проектування, монтування, технічного обслуговування та ремонту систем пожежної, охоронної, суспільної сигналізації, контролювання доступу та охоронних теле (відео)систем ДСТУ ISO 9001:2015, ДСТУ EN ISO 9001:2018 (ISO 9001:2015, IDT; EN ISO 9001: 2015, IDT).", уточніть, чим передбачена наявність в даному сертифікаті проектування, суспільної сигналізації та охоронних теле (відео)систем?? де саме Ваше технічне завдання має такі види робіт/послуг??
Відповідь: Шановний Учаснику, мається на увазі сертифікат ISO. На сьогоднішній день Замовник здійснює замовлення всіх послуг через відкриту процедуру закупівлі, де єдиним критерієм визначення переможця є ціна. Однак, враховуючи, що послуги мають надаватися в приміщеннях, де одночасно перебуває велика кількість людей, Замовника також цікавить можливість надання послуг якісно та у встановлені терміни. В зв’язку з тим, що Замовник у своєму штаті не має працівників, які мають глибокі знання в системі пожежної сигналізації та суміжних системах, а також з метою отримання якісних послуг висунута вимога щодо надання Сертифікату системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 Відповідно до п. 3 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Одним із доказів необхідного рівня якості послуг є підтвердження відповідності технічних і споживчих характеристик послуг загальновизнаним вимогам (ДСТУ, ГОСТ, ТУ) шляхом проведення незалежної оцінки або сертифікації. Тому Замовник вимагає від Учасників надання Сертифікату системи управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015, котрий підтверджує відповідність Замовника вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, діючого в Україні. Стандарт ISO 9001 визначає вимоги до систем менеджменту якості у сфері постачання продукції та надання послуг, що підтверджується п. 01. Національного стандарту України ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT). Наявність у підприємства сертифікату на систему менеджменту якості відповідно до вимог ISO 9001 свідчить про спроможність підприємства надавати послуги у відповідності з вимогами діючої нормативної – правової документації, а не містить жодних дискримінаційних елементів. Суспільна сигналізація це комплекс технічних засобів комбінованої системи - охоронної та тривожної сигналізації змонтованих на одному ППК. Всі роз’яснення та посилання є в ДБН В.2.5-56:2014. ДБН - це нормативні документи, якими має бути забезпечений суб’єкт господарської діяльності, який займається наданням послуг централізованого спостереження за об’єктами за допомогою ПЦС. Поняття суспільна сигналізація відповідає вимогам ДСТУ IEC 62851-1:2017 Системи тривожної сигналізації та електронні системи безпеки. Суспільні системи сигналізації. Частина 1. Вимоги до систем (IEC 62851-1:2014, IDT).»
Дата відповіді: 10.01.2022 12:06
Відповідь надана

уточнення

Номер: 325d8096f3d74c8bb14dc3a21cae37c5
Дата опублікування: 05.01.2022 17:48
Опис: Доброго дня, згідно якого нормативно правового акту встановлена дана вимога "копію діючого сертифікату відповідності головного пункту централізованого спостереження в якості централізованого спостереження та приймання тривожних сповіщень категорії І і послуг з централізованого спостереження за підохоронними об’єктами вимогам ДСТУ EN 50518-2019;"?? Чому саме ДСТУ EN 50518-2019? Вимагаємо не дискримінувати учасників, та дозволити аналог даного ДСТУ!
Відповідь: Шановний Учаснику! РСЦ ГСЦ МВС в Київській області надає адміністративні послуги, а саме видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів. Щодня в приміщеннях структурних підрозділів РСЦ ГСЦ МВС в Київській області знаходяться працівники, велика кількість відвідувачів, а також зберігаються матеріальні цінності. Одним із заходів пожежної безпеки у приміщеннях РСЦ ГСЦ МВС в Київській області є пожежна сигналізація. У зв’язку з чим повинна бути забезпечена якісна передача та отримання тривожних сповіщень. Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. З метою забезпечення отримання якісних послуг Замовник прописав у тендерній документації наявність діючого сертифіката відповідності ПЦС вимогам ДСТУ ЕN 50518-2019 у надавача відповідних послуг. Замовник вважає, що матеріально-технічна база Учасника має відповідати усім вимогам безпеки, що може бути підтверджена, зокрема, сертифікатом відповідності виданим відповідним органом. Отримання сертифікатів надавачем послуг свідчить про відповідність надання якісних послуг та про відповідність Учасника вимогам стандарту на міжнародному рівні. Відсутність обов'язкової сертифікації не позбавляє можливості отримати сертифікат у добровільному порядку з тим, щоб дотриматися умов конкурсу. Отримати сертифікати ДСТУ ЕN 50518-2019, ДСТУ ISO 9001:2015, ДСТУ EN ISO 9001:2018 (ISO 9001:2015, IDT; EN ISO 9001: 2015, IDT) може будь – яка організація, що працює у відповідності до міжнародних стандартів, а наявність даних сертифікатів сприяє більш ретельному та всебічному вивченню ділових якостей Учасника, його спроможності щодо якісного виконання робіт. Зважаючи на все вищевикладене, можна стверджувати, що тендерна документація розроблена у відповідності до чинного законодавства і немає жодної дискримінаційної умови.
Дата відповіді: 10.01.2022 12:06